Pinglagede kataloog Eesti. Professionaalsed lahendused M-tectumilt

Esitame Teile ulatusliku kataloogi, tänu millele on igal kliendil võimalus saada täpselt selline pinglagi, mis on nii välimuselt kui ka maksumuselt täiesti rahuldav.
M-tectum teostab renoveerimis- ja viimistlustöid, kasutades ainult Eesti parimaid pinglae ​​materjale ja lahendusi. Meie valik ühe või teise tootja kasuks on läbinud positiivselt katsetamise ajaga ja seda kinnitavad arvukad rahulolevate klientide tagasisided.

Vaadake meie tootevalikut. Kui Te ei leia endale sobivat lahendust, helistage näidatud telefoninumbrile või kirjutage tagasisidevormi abil. Kindlasti aitame teil teha õige valiku, mis rahuldab 100% kõik teie vajadused.

Pinglaed ja nendega kaasnevad professionaalsed lahendused igale maitsele ja eelarvele

SAROS lõuendite kataloog

Juhtiv pinglae ​​materjalide
tootja ja tarnija

Lähemalt Alt
FLEXY lahenduste kataloog

Profiilisüsteemid lagedele tuntud
tootjalt nr 1

Lähemalt Alt
Valgustite kataloog

Kaasaegsed ja usaldusväärsed pingelagede valgustuslahendused

Lähemalt Alt

Taotlege individuaalset pakkumist

Täitke allolev vorm ja meie spetsialistid arvutavad teie jaoks kõige täpsema kulu ja paigaldamise aja.

  Klõpsates nupul "Esita taotlus", nõustute oma isikuandmete töötlemisega. Tähelepanu: me ei jaga teie kontaktandmeid kolmandate osapooltele ja organisatsioonidele. Tutvuge konfidentsiaalsuspoliitikaga.

  Pinglagede kataloog

  Kui tore, et täna ei pea me piirduma igavate ja laialdaselt levinute lahendustega interjööri loomisel. Materjalide mitmekesisus aitab meil ellu viia kõige ebatavalisemaid ideid, me räägime mitte ainult seintest, mööblist ja sisustusest, vaid ka lagedest.

  Kaasaegsed suundumused on sellised, et populaarsust on kogunud just pinglaed. See on tingitud asjaolust, et neil on tavapäraste klassikaliste lubjatud lagede ees mitmeid eeliseid:

  M-Tectum on Eestis pinglagede liider. Oleme aitanud oma klientidel soovitud tulemust saavutada juba 15 aastat ega jää rahul vaid sellega, mis on juba saavutatud. Meie meeskonnas töötavad oma ala tõelised meistrid, kes ei tee mitte ainult paigaldustöid, vaid ka kõik projekteerimistööd, materjali valiku ja muid paigaldamisega seotud töid.

  Osta pinglaed kataloogist M-Tectum

  Juhime teie tähelepanu kataloogile, mis koosneb lõuenditest, mida saab teie kodus paigaldada . Teeme koostööd ainult usaldusväärsete tootjatega ja pakume oma klientidele kõrgtehnoloogilisi materjale, mis teenivad aastaid ja ei vea alt mingil hetkel. Tänu paljude aastate kogemusele selles valdkonnas oleme läbinud kõik etapid ja oskame õigesti valida ja paigaldada pinglagi, mis oleks tõesti ideaalne konkreetses olukorras.

  Lõuendi valimiseks vaadake meie kataloogi materjale. Püüdsime kirjeldada nende eeliseid võimalikult üksikasjalikult ja näidata näiteid selle kohta, kuidas need valmis kujul välja näevad. Üksikasjalikuma konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust mis tahes teile sobival viisil. Püüame vastata kõigile teie küsimustele, aidata lõuendi valimisel ja teavitada pinglae m2 hinna kohta.

  M -Tectumis saate alati osta ka komplekti - pinglagi ja sellega seotud tooted, mida on vaja paigaldamisel.