Pinglagede paigaldus Tallinn. Pinglagede eelised

Võrreldes muud tüüpi lagedega on pinglaedel palju eeliseid.
Tehnilisest vaatenurgast on pinglaed kangast või PVC-st lõuendid, mis tähendab ennekõike maksimaalset keskkonna neutraalsust ja tervisele kahjutust. Selline lagi ei vaja erilist hoolt ja pidevat tähelepanu. Pealegi peidab sirge lõuend ise palju standartse laekatte vigu.

Samuti on pinglaed esteetidele ja iluarmastajatele tõeline leid. Mitmetasandilised laed, mustrilised katted, kunstlaed garanteeritult ei jäta kedagi ükskõikseks.
Meie meeskond tegeleb pinglagede paigaldamisega Tallinnas ja kogu Eestis.
Oleme valmis kaasa aitama Teid oma kodu muutmisel juba täna. Helistage meile!

Kiire pinglagede paigaldus, mis võtab keskmiselt 4 tundi

Hüpoallergeensus ja Keskkonnaohutus

Pinglaed kaitsevad teistest paremini uputuste eest

Praktiliselt piiramatu tekstuuride ja värvide valik

Üle 25 aasta akspluatatsiooni, võimalus kiirelt asendada

Monteerimistööde läbiviimise käigus minimaalne mustus

Jätta paigaldamise taotlus

Valige oma pinglae variant.
Ülejäänu eest hoolitseme me ise

Alt
Alt

Valged pinglaed

01

Parim ning huvitavaim pinglae vormistuse otsus oleksid valged pinglaed. Lihtsad paigaldamisel ning ühetasandilised pinglaed täna said “klassikaliste” nimetuse tänu oma populaarsusele.

Alt
Alt

Värvilised pinglaed

02
Värvilised pinglaed koguvad populaarsust iga aastaga. Päikesekollane, rahustav roheline, ekstravagantne lilla, mereakvamariin. Ei, need pole ainult värvid, vaid need on teie tubade meeleolud, mille on loonud värvilised venitatavad lõuendid.
Alt
Alt

Tekstureeritud pinglaed

03
Tekstureeritud pinglaed kasutatakse reeglina disainiruumides ja need on suurepärases kooskõlas kallite viimistlusmaterjalidega nagu puit ja marmor. Õigesti valitud tekstuur annab erilise hubasuse atmosfääri ja loob täiendavat mahtu.
Alt
Alt

Kunsttrükiga lagi

04

Selleks, et Teie individuaalsus ja kujutlusvõime saaksid täies mahus realiseeruda, pakume valmistada mustrilisi pinglaed. Plotteri abil saab laekonstruktsioonile rakendada praktiliselt igasugust Teie valitud pilti.

Alt
Alt

Perforeeritud pinglaed

05
Kui teie jaoks ei piisa sellistest pinglae ​​omadustest nagu praktilisus, vastupidavus ja kiire paigaldus, siis soovitame vaadelda perforeeritud pinglagesid. Kui miski suudab teie külalistele "pommi" efekti tekitada, siis kindlasti need.
Alt
Alt

Mitmetasandilised pinglaed

06
Pinglae ​​kompleksid varjavad olemasolevaid ehitusvigu (ebakorrapärasused, väljaulatuvad torud jne) Ning teie toas on täiesti tasane lagi, mis on tehtud huvitava kujundusega. Seega on valgus, värv ja vorm teie mugavuse teenistuses.
Alt
Alt

Valgustusega pinglaed

07
Hästi tehtud valgustusega pinglaest saab iga ruumi tõeline visiitkaart - alates tagasihoidlikust duširuumist kuni luksusliku elutoani. Valgusallikate ja venitatud lõuendite kaskaadide kombineerimise võimalusi on tõeliselt palju!

Pinglaed ettevõtelt M-Tectum

Kaasaegset interjööri on ilma pinglaeta peaaegu võimatu ette kujutada. Ja selle leviku põhjus ei ole enam ainult pinna ebatasasused. Täna võib pinglaest saada eksklusiivse interjööri loomise loomingulise lahenduse täieõiguslik osa.

Pinglagi on profiili või baguette süsteemi ja lõuendi kombinatsioon, mis on venitatud piki profiili. Seda tüüpi kaunistuste tohutu eelis on järgnevate tööde täielik puudumine ja võimalus absoluutselt igasuguseid interjööriideid taasluua, mis omakorda laiendab disainerite piire.

M-Tectum on ettevõte, kust saate alati osta tippkvaliteediga pinglaed ja tellida paigalduse professionaalidelt. Oleme selles valdkonnas töötanud rohkem kui 15 aastat ja selle aja jooksul on tuhanded kliendid usaldanud meile oma ruumid - majad ja korterid, kontorid ja kaubanduspinnad.

Pinglaed Eestis koos paigaldusega

Meie ettevõttelt Tallinnas pinglagede tellimiseks peate lihtsalt meiega ühendust võtma mis tahes teile sobival viisil. Koos valime materjali, mis hiljem ruumi kaunistab, selgitame ja arendame välja disaini, kui te ei soovi piirduda lihtsa lamelaega.

Teeme koostööd ainult usaldusväärsete tootjatega ja pakume oma klientidele turvalisi lõuendeid, mida saab kasutada väga erinevates tingimustes. Kõik materjalid on ajaliselt testitud, neil on hea tugevus ja nad on ebatundlikud ebaolulisele mehaanilisele koormusele. Pärast paigaldamist annavad meie töötajad kindlasti soovitusi õigeks ekspluateerimiseks.

M-Tectum on Tartu ja Tallinna pinglagede liider. Miks valitakse meid?

Helistage ja tellige meistri külastus, et muuta oma kodu võimalikult kiiresti ja luua selles väga hubane atmosfäär, millest olete kaua unistanud. M-Tectum teeb seda minimaalse ajaga!

Aitame Teid pinglae ​​valimisel!

Alt

Meie kogenud spetsialistid on valmis pakkuma kvalifitseeritud abi igas küsimuses. Kas kahtlete oma valikus? Kas teil on eelarve arvutamisel raskusi? Kas soovite nõu ekspluatatsiooni kohta? Võtke meiega ühendust igal ajal - M-tectumi meeskond on alati ühenduses!!

Esitada küsimus