Meist

Mis puudutab remonti, siis kõigepealt püüavad kõik leida usaldusväärseid teostajaid ja selline lähenemine on täiesti õige. Nende oskustest ja kogemustest sõltub, kuidas korter või maja pärast tööd välja näeb, kui paljuks jätkub ühtesid või teisi viimistlusmaterjale. Kahjuks ei ole täna hea meistri leidmine nii lihtne ja üha sagedamini satuvad inimesed kvalifitseerimata spetsialistide juurde, kes ei suuda pakkuda kõrget kvaliteeti ja mis kõige tähtsam – garantiid igat tüüpi teenustele. Kuid M -Tectum muudab ettekujutust oma kodus viimistlustöödeks ja remondiks spetsialistide otsimisest – töötame ainult lepingu alusel ja anname garantii kõikidele teenustele. Kuid kõige tähtsam on see, et täidame kõiki ülesandeid nii tõhusalt kui võimalik, arvestades pika kasutusiga.

Meie ettevõte on osa suurest projektist MEIFOR OÜ, mis on täna valmis pakkuma klientidele mitmesuguseid teenuseid mistahes keerukusega ruumide renoveerimiseks. Iga töö jaoks määrame konkreetse spetsialisti, kes on antud valdkonnas parim. See võimaldab meil saavutada parimaid tulemusi ja teenida klientide usaldust. Meilt saate tellida mistahes keerukusega viimistlustöid: torustiku-, ventilatsiooni-, ehitus- ja elektriteenuseid mistahes ruumide ekspluatatsiooniks ettevalmistamiseks.

M-Tectumis saate tellida disainiprojekti kujundamise ja eri keerukusega pinglagede paigaldamise. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete tootjatega, seega sisaldab meie kataloog ainult parimaid materjale, kõige asjakohasemaid ja moekamaid tekstuure ja värve. Disaineri teenuste abil saate luua ükskõik millise interjööri.

Meie peamised eelised on järgmised:

  • Valmistume igaks projektiks hoolikalt ette.
  • Kõigepealt töötleme välja selge tööplaani, mille järgi edaspidi tegutseme.
  • Oleme tähelepanelikud iga detaili suhtes, et klient saaks tulevikus päevast päeva tulemust nautida.
  • Kasutame ainult kaasaegseid seadmeid.
  • Me kontrollime igat protsessi täielikult, kaotamata silmist ühtegi pisiasja.
  • Püüame projekti õigeaegselt lõpetada.
  • Võtame arvesse kõiki klientide soove.

Kui soovite saada kvaliteetset teenust nii pinglagede paigaldamiseks kui ka mistahes ehitus- ja viimistlustöödeks, siis juba täna saate jätta oma taotluse meistri visiidiks, et arutada detaile, viia läbi mõõdistamine ja konsulteerida remondi küsimuste osas. Oleme töötanud Eestis, Baltikumis ja Skandinaavias aastast 2005 ning suudame pakkuda suurt valikut teenuseid koos kvaliteedigarantiiga.