Tänapäeval on valgustiturul nii lai valik valgustusseadmeid, et mõnikord on väga raske ühte asja valida, eriti siis, kui pole selget ettekujutust sellest, mida soovite. Sellisel juhul on problemaatiline peatuda konkreetse valgusti juures ilma asjatundliku inimese professionaalse abita. M-Tectumist leiate alati tuge, kui valite oma koju paigaldatava pinglae valgustid. Me räägime teile iga variandi eelistest ja puudustest ning paneme kokku täieliku komplekti teie ruumi pädevaks valgustamiseks.
Kohtvalgustid: valimise põhimõtted
Pinglae valgusteid tuleb hakata valima ainult oma eelistuste järgi. Nõnda otsustage näiteks, millist valgust soovite lõpuks saada – sooja või külma? Sellest sõltub suuresti teie emotsionaalne seisund, sest kodus peaks kõik rahuldama, ka valgustus. Kas olete otsustanud? Siis liigume edasi:
- Valgustatuse tase tuleb samuti eelnevalt välja arvutada ja valgustusseadmete arv määrata sõltuvalt nende võimsusest.
- Kinnitusdetailide tüüp valitakse, võttes arvesse paigaldusvõimalusi. Spetsialistid, kes tegelevad lae ja valgustuse paigaldamisega, saavad teid selles aidata. Kinnituste tüübi järgi jaotatakse valgusteid ripp-, pinnapealseteks ja süvistatavad valgustiteks.
- Lõuendi tüübi järgi – kui olete valinud läikiva lae, peate arvestama sellega, et kõik lampide elemendid, eriti kui see on lühter, peegelduvad. Seetõttu veenduge valides, et seadme altpoolt nähtamatu külg tundub esteetiliselt meeldiv.
- Ei saa kasutada hõõglampe pinnale paigaldatud ja süvistatud valgustites.
Nõnda rikute lõuendi ära.
- LED valgustite võimsus ei tohiks ületada 40 W, seega arvutage selle valgustite arvu lähtudes antud näitajast.
Need ei ole ammugi mitte kõik parameetrid, millele saab tugineda pinglae valgustite valimisel. Igal juhul ei pea te koostöös M-Tectumiga selle pärast muretsema: meie spetsialistid teevad kogu töö iseseisvalt, valivad ja paigaldavad laevalgustid vastavalt kõigile reeglitele. Meie juures saate loota soovitud tulemusele ning lae ja valgustusseadmete pikale kasutuseale.