Eesti pinglaed

Pinglaed on kaasaegne hubasuse tehnoloogia igaks päevaks. Ja M-Tectum on valmis täitma kõiki teie ideid, et luua individuaalne interjöör, mis vastab teie ootustele. Pinglae abil saate mängida valgustuse, värvipaleti, tekstuuriga, nii et teie kodu tõeliselt silma paistaks ja ei näeks välja nagu kõik teised.

Pinglaed jõudsid meieni Läänest, kus juba 60ndatel otsustati lihtsustada lae tasandamise ülesannet, pingutades spetsiaalset lõuendit. Aeg on möödas ja täna pole see lihtsalt kiire viis ebakorrapärasuste peitmiseks, vaid ka suurepärane võimalus mõne tunni jooksul muuta mis tahes ruum, samuti anda sellele ka elegantne ja ainulaadne välimus.

Pinglagede paigaldamise ettevõtted pakuvad paigaldada ühetasandilisi, mitmetasandilisi ja astmelisi lagesid. See tähendab, et täna saate tellida mitte ainult lameda lõuendi, vaid luua tervet projekti, milles kombineeritakse erinevad värvid ja tekstuure, määratakse kindlaks konkreetsed tsoonid. Professionaalse disaineri abiga on nüüd võimalik luua väga erinevaid disainilahendusi, mida M-Tectumi paigaldajad rakendavad.

Et tellida pinglaed Tallinnas või Tartus jätke oma soov meie veebisaidile või võtke ühendust misiganes teile sobival viisil. Meie spetsialist tuleb tegema vajalikke mõõtmisi, arutama üksikasju ja valima tulevase lõuendi jaoks lõuendi. Sõltuvalt projekti keerukusest ja tulevase töö mahust võtab kogu protseduur aega umbes pool tundi.

M-Tectumi eelised:

  • Töötame operatiivselt ning viime mõõdistamise läbi juba pöördumise päeval.
  • Kontrollime töö igat etappi ja anname meie paigaldatud lagedele 12-aastase garantii.
  • Lai värvivalik ja tekstuurivalik teie tulevase lae jaoks.
  • Enam kui 15 aastat ehitustööde kogemust.
  • Kvalifitseeritud töötajate personal, mis on valmis kõige keerukamate pinglagede paigaldamise projektideks.
  • Disaineri teenused eksklusiivse laeprojekti loomiseks.
  • Ainult kaasaegsed ja aktuaalsed materjalid, samuti professionaalsed seadmed parima kvaliteedi ja pika kasutusea tagamiseks.

Pinglaed Tartus või Tallinnas firmalt M-Tectum on nende valik, kes soovivad saada kõrgeima kvaliteediga tulemuse lühikese aja ja mõistliku hinnaga. Valime teie jaoks variandi, mis vastab teie võimalustele ja ootustele.