Kuidas arvutada pinglae maksumus

Remondi eelarvet planeerides soovitavad eksperdid kahekordistada või isegi kolmekordistada summat, mida peate kõige vastuvõetavamaks. Ja mõnes mõttes on neil õigus: isegi kui unistuste interjööri loomiseks kasutatakse kõige odavamaid materjale ja tööjõudu, ei suuda tavainimene tõenäoliselt meenutada kõiki hetki, mille eest tuleb ka tasuda. See juhtub ka pinglaega. Reeglina kliendid nähes Internetis reklaami, kus pinglae ​​m2 hind on madal ja meelitab tähelepanu, lihtsalt korrutavad selle arvu ruumis olevate meetritega ja usuvad, et arvutused on õiged. Ning kuivõrd suur on nende üllatumine, kui ettevõte teeb täieliku arvutuse ja kuulutab välja palju suurema summa.

M-Tectum ei luba teha pinglae ​​paigaldamise tööd odavalt. Väärtustame oma kliente ja pakume neile ainult parimat kvaliteeti ja tegelikke hindu meie teenuste eest.

Kuidas iseseisvalt arvutada pinglae ​​maksumus ruutmeetri kohta? Peate teadma kõiki parameetreid, mis mõjutavad lõplikku summat, mis on järgmised:

  • Lae mõõtmed – laius ja pikkus.
  • Nurkade koguarv (tuleb arvestada nii sise- kui ka välisnurki).
  • Lõuendi tekstuur ja värv.
  • Valgustus – kas see on kohtvalgustus või kasutatakse ainsat lühtrit.
  • Vajadus kardinasiinide järele.

Kui olete nende parameetrite üle otsustanud, lülitub sisse lihtne matemaatika ja peate meeles pidama, et reklaamis märgitud m2 hind on ainult lõuendi maksumus. Ja meil on vaja paigaldada ka profiil, kate äärtele, töödelda nurki, paigaldada kardinasiine (vajadusel) ja lühtrid. Kui tööle lisatakse kohtvalgustite paigaldamine, suureneb summa veelgi.

Nagu näete, ei piisa pinglae ​​paigaldamise kogumaksumuse arvutamiseks lõuendi ruutmeetri hinna teadmisest. Seetõttu on kogu töö hinna selgitamiseks parem pöörduda otse spetsialistide poole, kes suudavad vajamineva materjali koguse välja arvutada ja teatada teie ruumis pinglae paigaldamise täismaksumuse.

Tellides M-Tectumilt pinglae ​​paigaldamise, garanteerite endale suurepärase kvaliteedi, kasutatud materjalide vastupidavuse ja soodsaid hindu. Meie kataloogis on lai valik erinevate struktuuride ja värvidega lõuendeid ning professionaalsete disainerite abil aitame teil luua täpselt sellise efekti, mida ootasite.