Kuidas valida pinglagi

Tänapäeval pöördub üha rohkem inimesi venitatavate lõuendite poole, et kaunistada ruumi ja anda laele valminud välimus. Erinevalt klassikalisest krohvimisest õnnestub seda teha sõna otseses mõttes mõne tunni jooksul, muidugi pärast meistri saabumist ja vajalikku mõõdistamist. Lisaks on pinglael minimaalne mustus ja müra paigaldamise ajal, samuti miinimum puhastust pärast meistrite lahkumist. Ja kui olete juba kindlalt otsustanud, et valite pinglae, siis jääb teie jaoks kõige raskem otsustada, milline see saab olema, valida lõuend ja värvilahendus.

Ettevõte M-Tectum mitte ainult ei teosta pinglagede paigaldamist, vaid on valmis ulatama abikäe lõuendi valikul ja üldiselt ka kujunduse loomisel. Meil on spetsialiste, kes suudavad teie ideid paberil taas luua ja kujundada teie lagi sellisel kujul nagu soovite seda näha. Loomulikult kehtib see nende projektide kohta, mille puhul eeldatakse keerukat mitmetasandilist lage. Standardsete tellimuste puhul pole disaineri teenuseid vaja.

Pinglagede kataloog

Laed erinevad tekstuuri tüüpide, tootmisettevõtete ja värvilahenduste poolest. Samuti saate tellida lae varjatud karniisi funktsiooniga ja kohtvalgustuse paigaldamisega kogu ruumi ümbermõõdult. Arvestades nii laia valikut, on lihtne arvata, et klientidel läheb kaua aega otsustamisel, milline on nende tulevane lagi.

Kuid lihtsaid reegleid järgides aitame teil seda kiiremini teha:

  • Kui soovite, et teie tuba oleks kerge, avar ja lagi ei meelitaks palju tähelepanu, siis valige mattlõuendiga klassikaline valge versioon. Ei tasu värviga üle pingutada ning valida ka läikiv lõuend, kuna kõik allolev peegeldub sellel.
  • Ruumi tsoonida saate valgustuse abil, samuti valides lae lõuendi eri värvilahendusi. Sellega aitavad teid disainerid, kes projekteerivad eksklusiivse kujunduse, võttes arvesse teie soove. See valik sobib avaratele aladele.
  • Ei tasu lae lõuendi pealt kokku hoida. Mida kvaliteetsem on materjal, seda paremini näeb see välja ja käitub pikkade aastate jooksul.

Pinglagedekataloog on nähtav meie saidil ning siinsamas saate valida ise sellise, mis teile kõige rohkem meeldib. Täpsustame teie ruumide suuruse ja hindame kulusid. Pinglagede hind M-Tectumis varieerub olenevalt lõuendi tootjast, samuti materjali kvaliteedist ja vastupidavusest.