Lae valgustid

Aeg läheb edasi ja tehnoloogia ei seisa paigal: elektripirn ei ole tänapäeval enam lihtsalt valgustusseade, vaid täieõiguslik dekoratiivne element, mille abil saab valgustada ning teatud atmosfääri luua. Ja venivate lagede tulekuga on lambipirni roll veelgi laienenud. Tänu võimalusele paigaldada valgustid venivasse lõuendisse, saate nüüd ruumi tsoonida, interjööri kaunistada. Jääb vaid otsustada valgustite üle, mis täidavad kõiki neid funktsioone.

Valgustite liigid

Laevalgustid, mida saab paigaldada pinglael, saab jaotada paigaldamise tüübi järgi:

  • Rippuvad – kinnitatud laeplaadi külge konksu või platvormi abil. Tavaliselt nimetatakse rippvalgustid kõigile tuttavateks lühtriteks. Seda tüüpi valgustid ei ole alati pinglae jaoks sobivad, sest kui platvorm on valesti paigaldatud ja lühtrid hiljem kinnitatud, võib lõuend käituda täiesti ettearvamatult. Lisaks peaksite pöörama tähelepanu lühtri enda valikule ja valima selle, kus pole valgusallikate tugevat lähedust PVC -kilele.
  • Süvistatavad valgustid – üks populaarsemaid võimalusi pinglagede jaoks. Paigaldamine toimub isegi enne lõuendi pingutamist. Esiteks paigaldatakse juhtmed vastavalt kõikidele ohutuseeskirjadele, paigaldatakse lampide paigaldamise platvormid. Seejärel venitatakse lagi, millesse tehakse augud. Pädeva lähenemise korral on see valgustusmeetod kõige optimaalsem, see võimaldab teil paigutada valgusallikaid erinevatesse kohtadesse, tõstes esile teatud tsoonid.
  • Pinnapealsed valgustid on sarnased süvistatud valgustitega, kuid ainus erinevus on see, et saate valida mitmesuguse kuju ja suurusega plafoone. Õnneks pakuvad valgustuspoed tohutut valikut valgustusseadmeid, mille abil saate luua ainulaadset interjööri enda kodusse.

Kohtvalgustite paigaldust tellida ja osta valgusteid pinglae jaoks on kõige parem samast kohast, kust pinglae ka tellite. M-Tectum on valmis pakkuma laias valikus valgustusseadmeid, mis sobivad ideaalselt pinglaega. Meil on ka suurim valik eri värvi ja tekstuuriga lõuendeid, nii et saate luua eksklusiivse laekujunduse lühima aja jooksul.