Miks tasub teha pinglagi?

Oma kodus remonti alustades soovivad kõik selle võimalikult kiiresti lõpetada ja hakata elama renoveeritud hubases ruumis. Kaasaegsed interjöörid võivad ühendada täiesti erinevaid disainilahendusi ning konkreetsete ideede elluviimiseks peate sageli saama abi professionaalidelt – spetsialistidelt, kes ei saa mitte ainult oma tööga hästi hakkama, vaid soovitavad ka parimaid materjale ja võimalusi nende kasutamiseks. Seega aitab ettevõte M-Tectum ellu viia parimaid disainiideid, luues oma klientide korterites ja majades kõige ilusamad laed. Töötame mitmesuguste tellimustega, mille hulgas on nii tavalisemaid projekte kui ka keerukaid mitmetasandilisi lagesid, mis on valmistatud pinglagedest.

Kuigi tänapäeval on täiusliku lameda lae loomiseks palju häid materjale, on venitatavad lõuendid endiselt populaarsed. Peamine põhjus on see, et soovitud tooni täiesti tasase pinna loomine võtab natuke aega. Kõik korteri laed saab renoveerida ühe päevaga! See on tõesti kiire ja kvaliteetne remont, kas pole?

Kuid see pole kaugeltki ainus eelis ja põhjuseid teha pinglagi oma kodus on palju rohkem:

  • Praktilisus ja konstruktsiooni tugevus. Pinglagede materjalid on piisavalt tugevad ja taluvad tõsiseid koormusi. Näiteks kui teie naabrid ülalt ootamatult teid üle ujutasid, võite olla kindel, et just lagi päästab teie remondi, mööbli ja seadmed vee eest. Lisaks ei vaja lõuend erilist hooldamist.
  • Turvalisus. Kõik materjalid, mida kasutatakse venivate lõuendite valmistamisel, on inimestele täiesti ohutud. Need on vastupidavad ega kaota aastate jooksul oma esialgset välimust.
  • Võimalus luua ebatavaline disain. Disaineri professionaalse lähenemise ja paigaldajate osavate käte abil saate pinglagede abil luua kõige ebatavalisemaid vorme ja värve.
  • Varjatud pinglagi võimaldab teil ruumi visuaalselt suurendada, peites kardinapuu.

Pinglagi pole tänapäeval luksus, vaid suurepärane võimalus interjööri võimalikult lühikese aja jooksul muuta ja värskendada. M-Tectum pakub oma teenuseid ja on valmis ellu viima ka kõige ebatavalisemaid projekte. Meie käsutuses on tohutu värvivalik maailma parimatelt tootjatelt, samuti professionaalsed seadmed kvaliteetseks ja vastupidavaks paigaldamiseks.

Võtke meiega mistahes sobival viisil ühendust, et teada saada, kui palju maksab pinglae ruutmeeter, saada vastused oma küsimustele ja tellida meistri väljakutse  oma objektile.