Peidetud pinglagi

Remondi küsimuse kerkides mõtlevad paljud inimesed sellele, et paigaldada peidetud pinglagi, mis kogub üha enam populaarsust. Selle disain on valmistatud nii, et kardinapuid ja tülli on võimalik sinna täiesti nähtamatult kinnitada. Tekib tunne, et kardinad hõljuvad õhus. Kuid see pole ainus pluss, mille pärast kliendid seda tüüpi lagedesse armusid, ja püüame paljastada kõik eelised, et oleksite M-Tectumilt lae tellimisel oma valikus kindel.

Peidetud lae peamised eelised

Tegelikult on peidetud tüüpi pinglagi endiselt lõuend, mida venitatakse spetsiaalsete materjalide ja seadmete abil. Kuid just varjatud variant võimaldab teil teha mõningaid paigaldustöid, mis ei sobi tavapäraste pinglagede jaoks, ja seejärel luua mõned visuaalsed efektid:

  • Luua karniisidele liitmikud, mis ei paista silma kogu interjööri taustal.
  • Kinnitus toimub nišis, mis on vaateväljast täielikult varjatud.
  • Sellise lae abil saate ruumi visuaalset mahtu märkimisväärselt suurendada.
  • Aknalaua laius pole üldse oluline.
  • Võimalus paigaldada valgusdioode kardinate valgustamiseks ujuva efekti loomiseks. Samuti saate seda lähenemisviisi kasutades muuta ruumi visuaalselt kõrgemaks.

Kus on parim koht, et teha peidetud pinglaed?

Tänapäeval on turul palju ettevõtteid, kes pakuvad varjatud tüüpi pinglagede valmistamist erinevate hindadega. Kuid meie ehitus- ja remonditööde spetsialistidena soovitame siiski pöörduda kontrollitud kohtadesse, kus te ei saa mitte ainult kõrgeima kvaliteediga paigaldust, vaid ka garantiid igat tüüpi töödele ja lõuendile endale.

M-Tectum on juba aastaid paigaldanud erineva keerukusega pinglagesid. Oleme valmis teostama peidetud lae paigaldamise koos kõigi vajalike niššide ja karniisidega, samuti valgustite paigaldamisega vajalikkes kohtades. Kasutame ainult kõrgekvaliteedilisi materjale ajaliselt testitud tootjatelt. Meiega saate loota suurepärasele tulemusele ja ilusale interjöörile oma korteris või majas.

Selleks, et tellida meistri väljakutse mõõdistamiseks ja lõuendi valimiseks, jätke taotlus meie kodulehel või helistage väljatoodud telefoninumbril. M-Tectum on teie parim abistaja täiusliku lae loomisel.