Pinglaed: liigid ning nende eripärad

Pinglagesid kasutatakse üha enam tänapäeval peamiselt ebatasasuste peitmiseks ja interjööri üldiseks värskendamiseks. Selline populaarsus on üsna õigustatud: pinglagi paigaldatakse vaid mõne tunniga ja kohe pärast töö lõppu näeb see välja terviklik, ei vaja muudatusi. Ja tänu tekstuuride ja värvide mitmekesisusele saab täna igaüks luua eksklusiivse interjööri koos kohtvalgustuse võimalusega.

M-Tectum pakub oma teenuseid materjalide valiku, projekti koostamise ja pinglagede paigaldamise näol teie objektil. Töötame väga erinevate pindadega ja oleme valmis välja töötlema individuaalse projekti vastavalt teie soovidele. Meie kataloog sisaldab lõuendeid parimatelt ajaga katsetatud tootjatelt. Pakume oma klientidele ainult kõrgeima kvaliteediga lõuendeid ja parimat teenindust soodsate hindadega.

Pinglaed saab jagada erinevate kriteeriumite järgi. Näiteks konstruktsiooni välimuse järgi: need võivad olla nii täiesti tavalised sirged kui ka mitmetasandilised. Samuti on laed jagatud materjali tüübi ja kvaliteedi järgi. Teisisõnu, sobiva lae valimiseks peab iga liigi kohta uurima täpsemat infot, samuti välja selgitama konkreetse tüübi ja teatud ehitusega pinglae paigaldamise maksumust.

Kilelõuendid või PVC on materjal, mida kasutatakse kõige sagedamini ruumis tasase lae loomiseks. See saavutas oma populaarsuse suhteliselt madala hinna, täieliku veekindluse ja hooldamise lihtsuse tõttu. Meie kataloogist leiate laias valikus faktuure ja värve, mis võivad teie korteri võimalikult lühikese aja jooksul kaunistada. Kangast lõuendid on pinglagede jaoks kallimad võimalused, millel on siiski mitmeid eeliseid. Sellise lae pind on matt ja sellel on selgelt väljendunud struktuur. Välimuselt on sellised laed pigem krohvitud lagede moodi.

Kui soovite paigaldada pinglagi kodus, kuid ei suuda siiski otsustada, kuidas see välja peaks nägema või soovite võimalikke valikuid lähemalt uurida, siis võite alati helistada ja kõigis küsimustes konsulteerida meie spetsialistidega. Aitame teil valida kõige optimaalsemad variandid, luua individuaalset disainiprojekti ja orienteeruda pinglaemaksumuse osas. Kõiki lagede paigaldamise teenuseid osutavad aastatepikkuse kogemusega spetsialistid.