Pinglaed Tartus: millele tähelepanu pöörata

Vaatamata sellele, et pinglaed on üks lihtsamaid viise ruumi välimuse muutmiseks ja värskendamiseks, on mitmeid nüansse, millele tellimisel tähelepanu tuleb pöörata. Ja klient peaks sellest teadma, et mitte edaspidi kahetseda ühe või teise lõuendi valimise üle.

Alustame kõige olulisemast: pinglagi on vaid üks viimistlusvõimalustest. See kujutab endast ripplagede tüüpi, mis oma ehituse poolest koosneb kahest osast – baguetteist ja lõuendist endast. Nii selgub, et kõigepealt paigaldatakse baguette, mis võib olla mistahes kujuga, ja alles siis tõmmatakse lõuend selle peale. Tegelikult sai seda tüüpi lagede nimi just sealt alguse.

Pinglagi võimaldab teil teostada absoluutselt igasuguseid disainiideid: te ei pea valima eranditult valget klassikalist versiooni, vaid saate valida näiteks soovitud värvi ja faktuuri. Sel etapil on oluline kõik peensusteni läbi mõelda ja parem on, kui kasutate disaineri abi, kes modelleerib teie toa arvutiprogrammis ja näitab, kuidas see umbkaudu reaalses elus välja hakkab nägema.

Valgustus tuleb eelnevalt läbi mõelda. Kui tegemist on klassikalise lühtriga keset tuba, siis veenduge, et kõik vajalikud juhtmed oleksid juba õiges kohas. Juhtmeid ei ole tulevikus enam võimalik ümberpaigaldada ilma lõuendit lahti võtmata ja see on lisakulu. Kui soovite teha kohtvalgustust, siis mõelge ka sellele kohe. Ja ärge muretsege, et lambi paigaldamiseks lõuendi lõikamisel võib lagi puruneda – seda ei juhtu!

Lagede hooldus on üsna lihtne ja ei nõua spetsiaalseid tööriistu ega vahendeid. Pühkige lõuendit pehme lapi või käsnaga ja eemaldage kätelt kõik ehted, mis võivad venitatud riivata vigastada. Ärge kasutage atsetooni ja muid sarnaseid agressiivseid aineid, et mitte häirida lõuendi tekstuuri.

Täna saab pinglaed Tartus tellida parimate hindadega. M-Tectum pakub laias valikus lõuendeid, kuid kõige olulisem on see, et teeme kvaliteetse paigalduse vastavalt teie kavandile kiiresti ja täpselt. Pärast meie tööde lõpetamist saate lage täisväärselt kasutada ja nautida oma kodu uuendatud välimust.

Pinglaed Eestis M-Tectumilt on nende valik, kes väärtustavad oma aega. Meistri kutsumiseks helistage lihtsalt väljatoodud numbril või jätke taotlus spetsiaalsesse kontaktivormi. Võtame Teiega ühendust ja nõustame kõikides küsimustes, aitame valida lõuendi ja kujundame teie toale individuaalse kujunduse.