Pinglagede hinnad: dümaamika ja trendid

Kui rääkida pinglae paigaldamisest konkreetsesse ruumi, siis ennekõike on paljud huvitatud hinnast. Pole saladus, et väärtuse kujunemist mõjutavad paljud tegurid – alates ruumi enda suurusest kuni konstruktsiooni keerukuseni. Tänase päeva odavaim variant on lihtne valge pinglagi. Seetõttu on see endiselt kõige populaarsem, kuna selle lihtsus ja lakoonilisus ning kättesaadavus edestavad paljusid muid võimalusi. Kuid heidame pilgu keerukamatele pinglagedele, mis võivad saada ainulaadse interjööri loomisel pearolli, samuti uurime uusimaid trende disaini vallas.

  • Valgusjooned pinglael – see on üks viimaseid moesuundi, mille abil on võimalik värskendada lage ennast, aga ka valida ebatavaline valgustusviis.
  • Valgusjoon ümber ruumi perimeetri. See pinglae versioon on olnud juba mitu aastat üsna populaarne, kuna sellise lahenduse abil on võimalik mitte ainult muuta sisekujundus üsna ebatavaliseks, vaid ka luua ebatavaline efekt seinte laest eraldamisel. .
  • Üks uusimaid trende on väljalõigetega laed. Spetsiaalse tehnoloogia abil on võimalik luua kahekordse lae efekt, mis võib ruumi visuaalselt suurendada.
  • Poolenisti läbipaistvad pinglae materjalid aitavad teostada taustavalgustusega seotuid ideid: nii saab lõuendi alla paigaldada varjatud valgustuse ning tänu selle läbipaistvusele on ruum alati korralikult valgustatud. Ainus puudus on see, et paigaldamine nõuab rohkem ruumi, mis tähendab, et see ei tööta madala laega ruumides.

Kui soovite paigaldada mitte lihtsamat, vaid viimaste trendide kohaselt ebatavalise lae, peaksite mõistma, et selle eest tuleks maksta tunduvalt rohkem. Siin arvestatakse mitte niivõrd materjalide maksumust, kuivõrd disaineri tööd, sest on vaja mitte ainult valida värvilahendus ja sobiv lõuend, vaid ka kujundada pinglagi, võttes arvesse kõiki nõudeid, omadusi ja ostmiseks saadaolevad materjalid, sealhulgas valgustusseadmed.

M-Tectum pakub teile parimaid juba valminud disainprojekte ning on valmis ka looma täiesti uue vastavalt teie vajadustele. Töötame kaasaegsete materjalidega, mis tähendab, et saame teostada teie kodus kõige moekamaid ideid. Teie kavandile vastava pinglae m2 hind saadakse teada alles pärast taotluse põhjalikku läbivaatamist, seega kutsuge meister mõõtu võtma juba praegu, et uus lagi võimalikult kiiresti kaunistaks teie kodu.