Pinglagede kataloog

Kindlasti mäletavad paljud veel neid aegu, mil remondi käigus kulus palju aega lae uuendamisele: valgendamine võttis tõesti palju energiat ja reostas kogu korteri. Ja kuivõrd hea on, et täna saate sellest protsessist loobuda kaasaegsema ja samal ajal lihtsama ja puhtama versiooni kasuks. Pinglaed muutuvad üha populaarsemaks tänu nende eelistele:

  • Suurepärane paigaldusaja kokkuhoid. Tõepoolest, lagi paigaldatakse sõnaotseses mõttes mõne tunniga ja pärast paigaldajate lahkumist on teie korter sama puhas nagu ta oli.
  • Laed on esteetilised ja näevad hästi välja igas interjööris.
  • Suur valik värve ja faktuure. Sa ei pea leppima klassikalise valge laega, valiükskõik milline värv ja loo eksklusiivne sisekujundus.
  • Laed on vastupidavad ja töökindlad. Pealegi päästavad nad teid ja teie vara, kuiülalt naabrid teid uputama hakkavad. Nad võivad kanda üsna palju raskust ja suudavad hoida palju vett.
  • Laed on inimestele täiesti ohutud.

Kui soovite peagi saada ilusa uue lae omanikuks, siis võtke meiega ühendust ning saage kõrgeimal tasemel osutatud teenust ning parimad materjalid. M-Tectum muudab teie kodu veelgi hubasemaks!

Pinglaed Tartus

Meie ettevõte on ehitusvaldkonnas töötanud juba üle 15 aasta. Selle aja jooksul õnnestus leida kvaliteetse lagede materjali tarnijad, mille nüüd oma klientidele pakume. Töötame Tartus ja käime kõikidel aadressidel mõõdistusi tegemas ning seejärel paigaldamas. Meistrivisiidi Tartus saab tellida helistades väljatoodud telefoninumbril. Samuti võite meiega ühendust võtta mistahes teile sobival viisil veebis.

Pinglaed Tallinnas

Eesti pealinnas korterit sisustades soovib igaüks luua hubasust ja mõnusat õhkkonda. Kõik see on võimatu ilma kvaliteetse remondita ja loomulikult sileda, ilusa laeta. Või äkki otsustasite luua midagi erakordsemat ja kaunistada ruumi ebatavalise laega? Siis te kindlasti

pöördusite õigete spetsialistide poole – meie ettevõttes töötavad professionaalsed disainerid, kes aitavad teid uue projektiga. Ja paigaldajate töö kvaliteet ja kiirus ületavad kõiki teie ootuseid.

Parim on tellida pinglaged Tartus ja Tallinnas konkurentsivõimeliste hindadega kvaliteedigarantiiga M-Tectumis. Me teame, kuidas parandada elukvaliteeti ja muuta teie korter atraktiivseks.