Pinglagede kohaletoimetamine M-Tectumilt

Pinglaed Eestis on muutumas üha nõutumaks ja sellel on loogiline seletus: venivate lõuenditega on igat ruumi järjest lihtsam renoveerida. Ja kui võtate ühendust M-Tectumiga, saate seda teha ka tulusamalt. Pakume ainult parimaid lõuendeid ja kvaliteetset paigaldust.

Igas suuruses pinglae tellimiseks tuleb meile lihtsalt helistada ja teatada oma soovist kodu värskendada. Samal päeval anname teada oma meistri saabumise aja, kes viib läbi kogu vajaliku mõõdistamiste. Niipea kui lepite kokku soovitud lõuendi ja muude pinglae komplekti koostamiseks vajalike detailidega, valmistume projektiks. Selleks ei võeta arvesse mitte ainult ruumi disaini, vaid ka selle ekspluatatsioonilisi eripärasusi. Nende detailide pädeva uurimisega õnnestub meil valida ideaalne lõuend, mis kestab pikkaid aastaid ega vaja väljavahetamist.

Pinglagede tarne toimub paigaldamise päeval. Pärast sobiva kuupäeva ja kellaaja kokkuleppimist toovad meie meistrid kogu vajaliku materjali ja paigaldavad selle vastavalt kõikidele reeglitele. Saate nautida oma interjööri uuendust juba samal päeval!

M-Tectumis pinglagede tellimise eelised

  • Meie ettevõte on osa hiiglaslikust projektist, mis on ehitanud ja renoveerinudruume 15 aastat. Selle ajaga õnnestus omandada kontaktid parimate korterite ja majade viimistlusmaterjalide tootjatega. Seetõttu pakume täna oma klientidele ainult usaldusväärseid lõuendeid.
  • Töötame tulemuse nimel ja saavutame selle alati. Meie meeskonnastöötavad ainult kvalifitseeritud paigaldajad, kellel on aastatepikkune kogemus.

Kõikidele teenustele kehtib garantii!

  • Keeruliste lagede projekteerimisel kaasame professionaalseid disainereid,kes suudavad teie ideed spetsiaalses programmis taasluua ja vajalikud materjalid välja valida.
  • Kataloog sisaldab tohutul hulgal materjale erineva värvi ja faktuurigalõuendeid. Ärge piirduge klassikalise valge laega! ● Töötame kiiresti, et saaksite nautida võimalikult kiiresti

lõpptulemust ja teie renoveeritud korteri stiilset interjööri.