Pinglagede paigaldamine

Pinglagi on tänapäeval üks lihtsamaid ja kiiremaid viise kodu või muu ruumi välimuse korrastamiseks.  Asi on selles, et pärast paigaldamist ei pea te tegelema täiendavate viimistlustöödega, kuna spetsialistid viivad kogu töö lõpuni ise.

Kuid see pole ainus pinglae ​​pluss: kaasaegsed materjalid, tohutu värvipalett, arvukad disainilahendused – kõik see võimaldab teil luua eksklusiivseid interjööre, nagu moeajakirjades.

M-Tectum pakub oma teenuseid lõuendite valimiseks ja venitatavate lagede paigaldamiseks teie kodus.  Oleme töötanud ehitus- ja remonditööstuses üle 15 aasta, seega teame kõiki sellise töö nüansse ja suudame tulemuse lõpuni viia.  Meiega saate luua absoluutselt igasuguse sisekujunduse.  Töö planeerimisel ja projekti kavandamisel võtame arvesse kõiki ruumide omadusi, valides optimaalsed materjalid ja paigaldusmeetodid.

Pinglae paigalduse maksumus

Kahjuks ei ole kõik pinglagedega tegelevad ettevõtted valmis pakkuma nõutava hinna eest maksimumi.  Halb paigaldus võib põhjustada ebameeldivaid tagajärgi ja reeglina lisateenuste eest ülemaksmist.  Kuid lõppude lõpuks tahavad kõik pärast paigaldajate lahkumist nautida täiesti tasast laepinda, ilma tühikute, mõlkide ja punnideta.  Just seda pakuvad M-Tectumi paigaldajad.

Meie hinnakujundus on täiesti läbipaistev.  Meie veebikalkulaatori abil saate tutvuda 1m2 pinglae paigalduse ​​maksumusega.  Lihtsalt märkige kõik vajalikud parameetrid ja saate meie töö ligikaudse maksumuse.  Lõpliku hinna teatame üksikasjaliku arutelu käigus, kuna kõiki parameetreid ei saa veebis arvesse võtta.  Pinglae ​​paigaldamise hinnakirja saate ka individuaalse soovi korral.

Pakume kvaliteetset tööd igas etapis!  Pinglae ​​iga m2 paigaldamiseks kasutame kaasaegseid seadmeid, mis vastavad kõigile ohutusnõuetele.  Meiega on juba ühendust võtnud tuhanded kliendid, kes jäid tulemusega rahule ja soovitasid meid oma tuttavatele.  Aitame hea meelega ka teid!