Pinglagede paigaldus

Kuigi pinglagi on üsna lihtne ja kiire viis ruumide parandamiseks, nõuab see siiski erilisi oskusi paigaldamisel.

Seetõttu on lagede paigaldamiseks ettevõtte valimisel parim tutvuda ka töökogemusega ja klientide tagasisidedega. Asi on selles, et tulevase lae kvaliteet ja välimus ei sõltu ainult valitud lõuendist. Tähtsat rolli omab ka paigaldajate oskus ja professionaalsete seadmete olemasolu.

Pöördudes M-Tectumi poole võite olla kindel, et teie projektiga tegelevad oma ala tõelised professionaalid. Meie peamiseks eeliseks on paljude aastate kogemus ehitustööstuses, mis tähendab, et me mõistame suurepäraselt ja võtame arvesse kõiki mistahes ruumidega töötamise nüansse. Selle aja jooksul õnnestus meil ajada kokku kvalifitseeritud töötajaid, kellest igaüks on oma alas professionaal. Seetõttu pöördudes meie poole saate te täies mahus kõrgel tasandil osutatud teenuseid.

Kui soovite ühele või mitmele ruumile pinglae tellida, siis helistage meile ja jätke meistri väljakutse taotlus mõõdistamiseks ja tulevase lae materjalivaliku osas nõu saamiseks. Soovi korral saate koos meie disaineritega koostada keerukama lae individuaalse projekti. Pärast joonise kujundamist ja kogu vajamineva materjali arvutamist teavitame teid, mis on pinglae paigaldamise maksumus. Alles pärast teie kinnitust allkirjastame lepingu ja asume tööle.

Kõik tööd viiakse läbi vastavalt rangele skeemile. See aitab vigu vältida ning saavutada tulevase lae jaoks maksimaalselt kõrget kvaliteeti ja vastupidavust. Tööks pakume paigaldajate meeskonda, kes paigaldab baguette sujuvalt ja venitab seejärel lõuendi spetsiaalse varustuse abil.

Meil on läbipaistev hinnakujundus: pinglae paigaldamise hinnakiri on nähtav otse meie veebisaidil, kuid igal individuaalsel juhul võib hind muutuda. Arutame seda hetke juba enne töö algust ja sõlmime konkreetse summa osas lepingu, mis tagantjärele ei muutu. Maksate ainult lepingus märgitud summa!

M-Tectumilt pinglae tellimisel võite olla kindel valitud materjali kõrges kvaliteedis ja vastupidavuses ning ka selles, et meie spetsialistid paigaldavad selle kõikidele reeglitele vastavalt võimalikult lühikese aja jooksul.