Pinglagede tüübid

Tänu väga suurele materjali valikule on tänapäeval igaühel võimalik valida ja luua algselt plaanitud interjöör. Nii on ka pinglagedega: ajad, mil klassikalised valged laed olid standardiks, on ammu möödas, seda enam, et lõuendit saab valida mitte ainult värviliste, vaid ka teatud konstruktsiooniliste omadustega. Kuid pinglae lõuend tuleb valida mitte ainult värvi, vaid ka muude kriteeriumide järgi, mis mängivad olulist rolli, eriti vastupidavuse ja ohutuse osas.

Et teha pinglaed kodus ja oma valikut mitte kahetseda tutvuge iga lõuendi tüübi järgmiste omadustega:

  • Kangast lõuend on ilmunud suhteliselt hiljuti ja seda peetakse väga kulumiskindlaks ning kasutusel tekkivatele kahjustuste suhtes vastupidavaks. See eelis saavutati mitmesuguste tootmises kasutatavate immutuste abil. Eeliste hulka kuulub ka materjali täielik keskkonnasõbralikkus, kõrge õhu läbilaskvus, aga ka atraktiivne välisilme. Lõuendiga on sama lihtne töötada kui kileversiooniga, kuid samas on see külmakindel. Seda tüüpi lõuendit ei soovitata köögipinna viimistlemiseks, kuna see imab hästi lõhnu.
  • Kilest lõuend on polükloorvinüülist. Seda tüüpi pinglaed on ühed populaarsemaid ja nende maksumus ka nõudlust tõstev. Tõepoolest, sellega saate sõna otseses mõttes mõne tunniga soodsa hinna eest muuta oma maja lae täiesti tasaseks ja kasutusvalmiks.

Pinglae valimisel pöörake tähelepanu asjaolule, et materjale on vaid teatud arv, kuid nende kasutamiseks on tohutult erinevaid võimalusi. Tänu disaineri oskustele saate oma laes teostada kõige julgemaid ideid või peatuda klassikalisel versioonil, kaunistades selle ainult süvistatud valgustitega.

M-Tectum pakub oma teenuseid pinglage paigaldamiseks täies mahus teie kodus. Teeme kõik tööd ise – tuleme kohale, mõõdistame, pakume variante, koostame keeruka lae individuaalprojekti ja teostame kvaliteetse paigalduse. Täpsustada pinglae maksumus ruutmeetri kohta on võimalik pärast detailide arutamist ja konkreetse lõuendi valimist.