Pinglagi: maksumus

Pinglae tellimisel, eriti kui tegemist on suurte töömahtudega, on iga klient huvitatud eelkõige kulude väljaselgitamises. Kui hakkata Internetist hindu otsima, näeme sageli reklaami pinglaele hinnaga 150 rubla ruutmeetri kohta. Kuid mis on tegelik maksumus? Miks te ei saa arvestada reklaamis tähistatud hinnaga? Vaatleme pinglagede teenuse hinnakujundust.

Millest kujuneb pinglae paigalduse maksumus

  • Lõuendi hind

Täna saate tellida absoluutselt igasuguse kuju, värvi ja tekstuuriga lae – läikivvalgest kuni mattmustani. Igat tüüpi lõuendi maksumus on erinev ning määrab selle tootja keskendudes kvaliteedile, tihedusele, kasutuseale ja üldiselt tulevase lae välimusele. Seega, kui näete reklaamis madalat hinda, peaksite mõistma, et hind on näidatud madalaima kvaliteediga lõuendi jaoks ja tõenäoliselt ei vali te seda.

  • Profiili maksumus

Ärgem unustagem, et pingutuskanga paigaldamiseks on vaja erinevaid tööriistu ja materjale. Niisiis, lõuendi kvaliteetse paigaldamise jaoks on vaja spetsiaalset profiili või baguette`i. Seda toodetakse erinevat tüüpi ja see võib olla laele, seinale mõeldud, plastikust või alumiiniumist. Kõik need erinevad muidugi hinna poolest, mis kindlasti mõjutab lae paigaldamise lõplikku maksumust. Ja vajaliku baguette`i kogus arvutatakse ruumi pindala alusel.

  • Projekti keerulisus

Mitte igaüks ei taha tavalist lamedat valget lage. Tänapäeval on eluruumidel kõige ootamatumad vormid, seega võivad projektid olla üsna keerulised. Sellest lähtuvalt arvutatakse mitte ainult materjal, vaid ka tööde hulk, mida paigaldajate rühm teeb. Mida keerulisem on projekt, seda kõrgem on selle maksumus.

  • Paigaldamistööd

Ja muidugi ei tohi unustada täiendavaid paigaldustöid, mis kuuluvad tingimata pinglagede teenusesse. See hõlmab nurkade ja torude järgimist, lampide paigaldamist ja lünkade kaunistamist dekoratiivse äärisega. Iga kord, kui spetsialist vajab konkreetse töö tegemiseks spetsiaalseid seadmeid, suurenevad kulud.

Nagu näete, koosneb hinnakujundus mitmest punktist, nii et te ei pea kuulutuses olevat hinda pimesi uskuma. Kui soovite töö läbipaistvat hinnangut ja teada, mis on 1m2 pinglae maksumus koos paigaldusega parema kvaliteediga, siis võtke ühendust M-Tectumiga ja tellige meistrikülastus esimesel võimalusel. anname garantiid igat liiki töödele!