Valgustusega pinglaed

Tänapäeval on igaühel meist võimalus loobuda ruumi klassikalisest kaunistusest ja valida interjööri kaasaegne versioon. See kehtib ka lagede kohta: pinglaed valides saab luua absoluutselt igasugust kuju, muuta need mitmetasandiliseks ja mis tahes värviga. Kuid saate ka valgustusega mängida seda seadistades. Selline lähenemine muudab interjööri kindlasti ainulaadseks, atraktiivseks ja valguse juhtimine aitab teil valida valgustusrežiimi, mis on konkreetsel juhul mugav.

Valgustamise teostamiseks pinglaes kasutatakse tavaliselt kohtvalgustid, mis asuvad perimeetri ümber ja muudes piirkondades. Nende abil saate jagada suure ala ruumideks, eraldades näiteks elutoa köögist. Lisaks saab süvistatavate valgustite kõrval kasutada LED-riba, mis paikneb ruumi perimeetri ümber. Kui te ei vaja eredat valgust, saate sisse lülitada ainult selle taustvalgustuse elemendi ja kui on vaja head valgustust, lülitage sisse ka peamised lambid.

Kui otsite oma ruumi uuendamiseks taustavalgustusega pinglage, siis M-Tectumist leiate kõike vajalikku. Pakume teile parimaid lõuendivalikuid, mis sobivad ideaalselt teie interjööri ja vastavad teie disainiootustele. Paigaldajad teostavad lampide kvaliteetse paigalduse täpselt nendes kohtades, kuhu te seda plaanisite. Siin saate valida ka valgustusseadmeid, et mitte raisata aega nende otsimisele teistes ettevõtetes ja kauplustes. Parimate tootjate süvistatavad valgustid on kvaliteetse valgustuse ja pika kasutusea tagatis.

Pinglae tellimine M-Tectumis on väga lihtne:

  • Helistage meile väljatoodud numbril või jätke päring spetsiaalsesse kontaktivormi,märkides oma kontaktandmed. Võtame Teiega ühendust ja kuulame ära kõik Teie soovid, valime meistri külastuseks sobiva kuupäeva ja kellaaja.
  • Meister tuleb aadressile ja viib läbi mõõdistusi. Pärast seda valite koos lõuendimaterjali, arutate üksikasju, taustvalgustuse olemasolu. Vajadusel loome keeruka lae individuaalse kujunduse.
  • Pärast kinnitamist valmistume paigaldamiseks, kogudes kokku vajalikudkomponendid.
  • Määratud kuupäeval jõuame kohale ja paigaldame lõuendi ning taustvalgustuse.
  • Kõikidele töödele ja materjalidele annab tootja garantii!