Varjatud või avatud pinglagi

Pinglagesid kasutatakse üha enam ruumide kaunistamiseks, eriti kui teil on vaja eluks ette valmistada karm korter. Pingutuskonstruktsioonide abil on võimalik mõne minutiga vabaneda keerukatest remonditöödest, tarbetust mustusest ja saada kauni pinglae omanikuks. Arvestades lõuendite erinevaid võimalusi, tekstuuri, värvilahendusi ja paigaldajate võimalusi – täna saate sõna otseses mõttes teostada laes oma kõige julgemaid ideid.

Kuid nüüd räägime peidetud lae võimalustest ja selle erinevustest avatud versioonist. Ning teie kui potentsiaalne klient peate iseseisvalt otsustama, milline variant on teile sobivam – avatud või peidetud pinglagi.

Varjatud pinglagi või avatud variant?

Avatud pinglaeks nimetatakse klassikalist konstruktsiooni, mis on paigaldatud spetsiaalsele liistule. Selle tulemusel ilmub teie tuppa täiesti sirge lagi või mitmetasandiline võimalus, millele hiljem paigaldatakse kardinapuud. Sisuliselt ei erine selline lagi tavalisest krohvitud laest.

Varjatud pinglagi – on veidi teistsugune konstruktsioon, kuhu paigaldatakse süvitsi kardinakinnitusmehanisme. Need pole inimesele nähtavad ja tekib «hõljuvate kardinate» efekt. Sellise lae paigaldamine pole avatust palju keerulisem, kuid väliselt tekitavad need täiesti erinevaid efekte.

Kui soovite tehapinglagi, kuid ei saa otsustada varjatud või avatud konstruktsiooni võimaluse üle, võite alati meie spetsialistidega nõu pidada. Me räägime teile konkreetse variandi kõikidest plussidest ja miinustest, valime teile hinna ja kvaliteedi osas parima variandi, et saaksite pika aja jooksul õiget valikut nautida.

Ettevõte M-Tectum on professionaal pinglagede valdkonnas. Oleme ehitusega tegelenud juba aastaid, seega saame oma klientidele pakkuda tõeliselt kvaliteetset teenust, materjale ja suurepärast tulemust koos kvaliteedigarantiiga. Meie kataloog sisaldab erinevaid võimalusi pinglagede jaoks, mis võivad olla teie kodus. Kui vajate keerulise lae individuaalset projekti, on meie disainerid teie teenistuses ning valmis teostama kõige ebatavalisemaid projekte.

Jätke meistri väljakutse taotlus mõõdistamiseks otse meie veebisaidil, esitades oma andmed ja oodake meie spetsialisti kõnet. Varsti on teie kodus parimate tootjate kaunimad laed.